Konto użytkownika

Nowe konto | Przypomnij hasło
Wyszukiwarka firm
Produkty
Strona główna Firmy Sierakowice Gastronomia i żywność Mięso i wędliny P.P.H.U. Drobgen
Pakiet FREEAktualizowany: 2922 dni temuDodany: Wtorek, 22 marca 2011 Ilość unikalnych odwiedzin: 3275 Poleć znajomym:

P.P.H.U. Drobgen

83-340 Sierakowice, Tuchlino 127
woj. pomorskie, powiat kartuski, gmina Sierakowice

tel. (58)681-93-77/600-901-709
e-mail: drobgeninfo@wp.pl
 • O firmie

  Nasz zakład powstał w 1993r. na ekologicznie czystych terenach Kaszub w miejscowości Tuchlino, gmina Sierakowice. Z początkiem roku 2000 bardzo zdecydowanie wprowadziliśmy nadzór właścicielski w oparciu o zasady GMP i GHP oraz system HACCP. W roku 2003 uzyskaliśmy akredytację wdrożonego zintegrowanego systemu ISO 9001:2001 oraz HACCP przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji z Warszawy. Na wiele miesięcy przed wejściem Polski do UE, nasz zakład uzyskał uprawnienia eksportowe na wszystkie kraje unijne. Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają nam na produkcję mięsa i wyrobów wysokiej jakości zdrowotnej. Przed uruchomieniem produkcji przetwórczej podjęliśmy nieprzeciętną decyzję o specyfice jej technologii na bazie surowców tylko i wyłącznie drobiowych, (bez udziału innych mięs i tłuszczów wieprzowych).

  Referencje:

  1) od Anetta Makiewicz - dietetyk z "Dietetyczne ABC"

  Dostęp do artykułów spożywczych, nie zawierających konserwantów, barwników oraz sztucznych dodatków jest w obecnych czasach bardzo trudny. Zdecydowana większość spożywanych przez Nas produktów to mieszanka wielu substancji- konserwujących, wzbogacających smak, barwiących, etc. Powodują one, że smak, który czujemy na Naszych kubkach smakowych ma niewiele wspólnego z naturalnym i tradycyjnym smakiem, który odczuwali jeszcze Nasi rodzice.
  DROBGEN to zmienia! Dzięki zastosowaniu tylko naturalnych dodatków smakowych- soli, pieprzu i czosnku - produkty posiadają naturalny i tradycyjny smak!
  Wykorzystanie  do produkcji mięsa drobiowego powoduje, że produkty są mniej kaloryczne w porównaniu np. z wieprzowiną. Mięso drobiowe zawiera także mniej niż inne mięsa  tłuszczy nasyconych, przez co polecane jest w diecie dzieci, osób walczących z nadwagą oraz m.in. osób cierpiących na schorzenia układu krążenia.
  Ciekawą ofertą w gamie produktów DROBGEN są  przetwory z gęsiny- zostały one docenione przez ekspertów, którzy przyznali im certyfikat „Doceń polskie”.
  Oprócz doskonałych właściwości smakowych gęsina posiada także bardzo dużą zawartość białka, żelaza oraz witamin z grupy A, B i E.
  W czasach, kiedy większość z Nas jest bardzo zabiegana - świetnym rozwiązaniem są przygotowane przez DROBGEN półprodukty 100% drobiowe. Tradycyjny Kotlet Kaszubski, drobiowy De Volail’e czy Roladki - to doskonały pomysł na szybki, smaczny i zdrowy obiad. Półprodukty przygotowane są z wykorzystaniem naturalnych dodatków smakowych - bez konserwantów.
  Produkty DROBGEN - to naturalny, tradycyjny smak!

  Anetta Makiewicz
  www.dietetyczneabc.pl
  Lębork, ul.Armii Krajowej 32, tel. 609 143 747
  Słupsk, ul. Piłsudskiego 16b, tel. 609 101 554  Profil działalności

  Jeśli poszukujecie Państwo zdrowej, naturalnej, opartej na tradycyjnych recepturach żywności z drobiu, to oferta naszej firmy adresowana jest właśnie do Was. Wytwarzanie naszych produktów 100% drobiowych, oparte jest na recepturach własnych i stosowaniu tylko naturalnych przypraw smakowych. Naszą specjalizacją jest produkcja wysokogatunkowych wyrobów drobiowych takich jak okrasa z gęsi, metka z gęsi, smalec z gęsi, kiełbasa z gęsi, półgęski, omasta z gęsi czy pieczeń z gęsi.Renomę naszej firmy stanowią głównie wyroby tradycyjne i regionalne. Poznaj smak tradycji kaszubskiej i jedz zdrowo!