Konto użytkownika

Nowe konto | Przypomnij hasło
Wyszukiwarka firm
Produkty
Strona główna Firmy Kraków Motoryzacja Usługi motoryzacyjne Automobile Torino Kraków Sp. z o.o.
Pakiet FREEAktualizowany: 1607 dni temuDodany: Poniedziałek, 30 marca 2015 Ilość unikalnych odwiedzin: 3930 Poleć znajomym:

Automobile Torino Kraków Sp. z o.o.

30-435 Kraków, Zakopiańska 288
woj. małopolskie, powiat m. Kraków, gmina Kraków

e-mail: sekretariatkrakow@automobiletorino.pl
 • O firmie

  AUTOMOBILE TORINO KRAKÓW Sp. z o.o., jest Autoryzowanym serwisem marki FIAT, ALFA ROMEO, FIAT PROFESSIONAL,  działa w obiekcie przy ul. Zakopiańskiej 288 od grudnia 2013 roku – wcześniej stacjonowała tu firma Viamot SA która przez ponad 20 lat obsługiwała najbardziej wymagających klientów, sprzedając pojazdy i realizując kompleksowe usługi motoryzacyjne dla takich marek jak Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Lancia, Abarth i Hyundai.

  AUTOMOBILE TORINO KRAKÓW  Sp. z o.o. jest częścią jednej z największych firm motoryzacyjnych w Polsce PTH HOLDING SA, posiadającej 25 salonów samochodowych różnych marek na terenie całego kraju.

  AUTOMOBILE TORINO KRAKÓW Sp. z o.o. prowadzi  szeroką działalność w zakresie sprzedaży samochodów, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, usług blacharsko lakierniczych, wykonywania badań technicznych pojazdów (Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów), sprzedaży hurtowej i detalicznej części zamiennych, akcesoriów i olei, a także usług bankowych i ubezpieczeniowych. Współpracujemy z renomowanymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, naszymi partnerami są:  BENEFIA, GENERALI, WARTA, PZU.

  JESTEŚMY CZĘŚCIĄ DUŻEJ GRUPY, CO DAJE PAŃSTWU WIĘKSZĄ DOSTĘPNOŚĆ OFEROWANYCH PRODUKTÓW I USŁUG W NAJLEPSZYCH STANDARDACH OBSŁUGI ORAZ GWARANCJE JESZCZE LEPSZYCH CEN.

  Kontynuujemy wszystkie programy rabatowe i lojalnościowe Viamot SA oraz wprowadzamy dla naszych Klientów specjalne PROMOCJE!

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY

  AUTOMOBILE TORINO KRAKÓW Sp. z o.o.
  ul. Zakopiańska 288, 31-435 Kraków
  Tel. 12 269 12 26 ,Fax: 12 269 22 60
  Godziny Otwarcia:
  Poniedziałek – Piątek: 7.00 – 19.00
  Sobota: 7.00 – 15.00  Profil działalności
  Serwis AUTOMOBILE TORINO KRAKÓW posiada autoryzację do napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych samochodów FIAT, ALFA ROMEO, FIAT PROFESSIONAL. Ponadto wykonujemy usługi mechaniczne dla aut wszystkich marek. Pracownicy są szkoleni przez FIAT AUTO POLAND, regularnie podnosząc swoje kwalifikacje. Zgodnie z zaleceniami producenta używamy nowoczesnych narzędzi do wszystkich napraw. w Państwa samochodach montujemy części pochodzące wyłącznie od markowych dostawców i spełniające normy wymagane przez producenta samochodu.

  Mechanicy i doradcy AUTOMOBILE TORINO KRAKÓW Autoryzowanego Serwisu FIAT, ALFA ROMEO, FIAT PROFESSIONAL dbają o to aby świadczone usługi były na najwyższym poziomie. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

  Serwis Automobile Torino Kraków oferuje Państwu następujący zakres usług:

  • Przeglądy techniczne.
  • Przeglądy przedsprzedażne.
  • Naprawy mechaniczne i elektromechaniczne.
  • Naprawy i serwis układów klimatyzacji.
  • Diagnostykę geometrii zawieszenia.
  • Montaż instalacji gazowych.
  • Montaż alarmów i innych układów doposażenia.
  • Doposażenie pojazdów: autoalarmy, blokady mechaniczne, centralny zamek, czujniki parkowania, elektryczne szyby, haki holownicze i inne
  • Znakowanie pojazdów w systemie SOMERW
  • myjnia ręczna – czyszczenie tapicerki agregatem piorącym

  Na okres naprawy gwarancyjnej w serwisie Automobile Torino Kraków trwającej dłużej niż jeden dzień możecie Państwo otrzymać samochód zastępczy!

  W przypadku podobnej naprawy pogwarancyjnej, jest to również możliwe po uzgodnieniu z Biurem Obsługi Klienta.

   

  Ponadto w naszej ofercie:

  • likwidacja szkód
  • sprzedaż pojazdów
  • kredyty, ubezpieczenia i leasingi:

  Proponujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie ubezpieczeń.

  • Wysokość składki jest uzależniona od rodzaju pojazdu, wariantu, oraz sumy ubezpieczenia.
  • Wysokość lub rodzaj świadczeń zależy od wariantu ubezpieczenia, które wybrałeś.

  Nasza wiedza, doświadczenie i ciągłe dążenie do doskonałości w jakości usług sprawiają, że dokładamy wszelkich starań, by należne świadczenia były wypłacane jak najszybciej tak, abyś zawsze był w pełni zadowolony z pomocy, którą oferujemy.

  NASZE MOTTO : szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności.

  WSPÓŁPRACUJEMY Z :

  • BENEFIA
  • GENERALI
  • WARTA
  • PZU
  • HESTIA

  Szczegółową ofertę uzyskacie Państwo w Dziale  Ubezpieczeń Automobile Torino

  tel. 12 269 12 26 wew. 116, 148, 113
  ZAPYTANIA PROSZĘ  KIEROWAĆ  NA  :

  ubezpieczeniakrakow@automobiletorino.pl


  DOSTĘPNE UBEZPIECZENIA

  OC

  Obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody powstałe w związku z ruchem pojazdu w kraju i za granicą.

  W ramach ubezpieczenia PZU SA przejmuje odpowiedzialność materialną posiadacza pojazdu i wypłaca odszkodowanie osobom trzecim za szkody wyrządzone w związku z ruchem pojazdu.

  AC

  Ubezpieczenie pojazdu i jego wyposażenia, zapewniające kompleksową ochronę ubezpieczeniową przed stratami materialnymi związanymi z użytkowaniem pojazdu. Ubezpieczenie zapewnia rekompensatę strat wynikających z uszkodzenia, zniszczenia pojazdu bądź jego utraty w następstwie wypadku drogowego, kradzieży, pożaru lub innego zdarzenia losowego.

  NW

  Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdu powstałych w związku z jego ruchem.

   

  Ubezpieczenie Moje Mieszkanie/ Mój  Dom

  Ubezpieczenie jest idealnym rozwiązaniem dla Klientów, którzy pragną ubezpieczyć dobra przechowywane w domu lub mieszkaniu, oferuje gwarancję ubezpieczeniową od ognia i innych zdarzeń losowych, kradzieży z włamaniem i rabunku, oraz odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobom trzecim (np. zalanie mieszkania).

  Ubezpieczenie Moje Mieszkanie Plus/ Mój Dom Plus

  Rozszerzona polisa Moje Mieszkanie, w ramach, której ochroną ubezpieczeniową objęte jest nie tylko mienie ruchome, ale także sam budynek albo mieszkanie.

  Ubezpieczenie  Kosztów Leczenia Plus

  Ubezpieczenie przeznaczone dla osób wyjeżdżających w podróż zagraniczną. W ramach ubezpieczenia pokrywane są koszty związane z leczeniem, z transportem medycznym, a także koszty natychmiastowej pomocy. Opłacając dodatkową składkę Klient otrzyma zwrot kosztów wynikających z utraty lub uszkodzenia swojego bagażu w wyniku zdarzenia losowego.